גירושין

אין ספק כי אחד מבין הנושאים הרגישים ביותר בעולם המשפטי הינו נושא גירושין. הליך גירושין הינו הליך לא פשוט כלל וכלל, וגם זוגות אשר הגיעו להסכמה על גירושין בצורה מכובדת ומוסכמת על שני הצדדים יכולים בסופו של דבר למצוא את עצמכם במלחמות והתנצחויות מיותרות בהמשך הדרך.

הליך גירושין לא כולל רק את הפרידה הרשמית בין בני הזוג, אלא גם החלטה על הילדים המשותפים, חלוקת הרכוש ועוד עניינים רבים מאוד אשר כדאי לתת לאדם מקצועי לנהל אותם עבורכם, ועל הצד הטוב ביותר.
להגיע להסכם בדרך מכובדת

במקום להגיע לבית המשפט ולתת לשופטים לקבל החלטה עבורכם, החלטה שתהיו חייבים ליישם, מוטב לפנות כבר מרגע ההחלטה על גירושין לעורכי דין מקצועיים בתחום אשר ילוו את בני הזוג לאורך כל הדרך ויסייעו להם להגיע להסכמות באופן הרבה יותר מכובד וראוי.

אם אתם לא רוצים לעמוד מול שופט שכלל לא מכיר אתכם ולמרות זאת מקבל החלטות שישפיעו על כל העתיד שלכם, נסו להדחיק את הרגשות המעורבים בעניין ולהגיע להסכמים באופן הרבה יותר מכובד.

ליווי אישי ומקצועי

משרד עורכי הדין אור עזריה ושות' הינו משרד המעניק לכם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. מלבד הסיוע בהגעה להסכמים אשר יכללו מיצוי של כל הזכויות המגיעות לכם והסכמות בנוגע לעתיד הילדים שלכם או הרכוש המשותף, במשרד עורכי הדין תוכלו למצוא שירות אדיב ואישי אשר יסייע לכם לעבור את ההליך הקשה הזה בצורה הרבה יותר נכונה, עם עורכי דין אשר ישמעו את הצרכים שלכם, יבינו את הרגשות שלכם ויבצעו את ההליך בצורה הטובה ביותר עבורכם.

המומחים המשפטיים למיצוי הזכויות שלך

השאירו אצלנו פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר ובצורה שתאפשר לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם באופן מלא.

מאמר זה הינו למידע ראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

משמורת ילדים
משמורת ילדים

משמורת ילדים משותפת אין ספק: גירושין הם קלים הרבה יותר כאשר אין ילדים בתמונה. אין רכוש, גם הרב ביותר, שידמה בחשיבותו מבחינת ההורים לילדים שלהם. זהו גם הדבר המשותף לשני

קרא עוד >>
עורך דין הסכם גירושין
הסכם גירושין

לעו"ד אור עזריה ניסיון רב בניהול ומניעת סכסוכים בין בני משפחה כגון אחים, ילדים , אחיינים שותפים לחברה ובין בני זוג שותפים לחברה/עסק בסכסוכים ביניהם בעניינים שונים וביניהם לבין בני

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: