גישור

החלטתם להתגרש?

תהליך הגירושין הוא מסע קשה ומסובך. משרד עו"ד אור עזריה מציע לכם לעשות זאת בדרך של גישור גירושין. עו"ד אור עזריה בעלת ניסיון רב ביישוב סכסוכים ומציאת פתרונות יצירתיים להסדרת המחלוקות בדרך של גיבוש הסכם גירושין כולל . בגישור ההחלטות מתקבלות בהסכמה ומתוך רצון חופשי לאחר הבנת הצרכים של כל אחד מהצדדים. בנוסף, שיתוף פעולה בין ההורים בתהליך הפרידה מקל על הילדים להסתגל למציאות החדשה ושומר על מערכת יחסית תקינה לאחר הגירושין לצורך התפתחותם התקינה של הילדים .

גם אם נראה כי הליך גישור הינו בלתי אפשרי וחסר סיכוי ,מצליחה עו"ד אור עזריה להביא את הצדדים להסכמה בנושאים רבים, לשביעות רצונם של שני הצדדים .

יתרונות הליך גישור גירושין

תהליך הגישור הוא דיסקרטי לחלוטין. העלויות בגישור נמוכות בהרבה מעלויות של עורכי דין נפרדים לכל אחד מבני הזוג, אגרות גבוהות , עמלות לכונסי הנכסים וכמו כן ההליך קצר הרבה יותר.

עו"ד אור עזריה מתמחה בהובלה נכונה של הצדדים להליך גירושין בדרך הסכמות הדרגתיות בכל הנושאים . הליך הגירושין בגישור כולל סדרה קצרה של פגישות עם בני הזוג וכתיבה של הסכם גירושין הוגן ומאוזן הכולל את כל הנושאים הקשורים בפרידה כגון:

  • משמורת ילדים.
  • הסדרי הראיה.
  • הסדרי ממון.
  • חלוקת הרכוש.
  • מנגנונים לקבלת החלטות גם בעתיד.

לעו"ד אור עזריה ניסיון רב בייצוג מאות תיקי גירושין וזיהוי כל התרחישים הנוצרים לאחר הגירושין המצריכים פיתרון מבעוד מועד אותם יש לכלול בהסכם .

עו"ד אור עזריה תלווה אתכם מתחילת ההליך ועד לסיומו המלא, עד לאישור הסכם הגירושין בבית המשפט וסידור הגט בבית הדין הרבני.

עו"ד אור עזריה בעלת ניסיון בתכנון ושימוש נכון בכספים של כל אחד מהצדדים לאחר הגירושין , ובמידת הצורך נעשה שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע למתן ייעוץ הכוונה וסיוע .

המומחים המשפטיים למיצוי הזכויות שלך

השאירו אצלנו פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר ובצורה שתאפשר לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם באופן מלא.

מאמר זה הינו למידע ראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עסקים משפחתיים

המומחים המשפטיים למיצוי הזכויות שלך השאירו אצלנו פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר ובצורה שתאפשר לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם באופן מלא.

קרא עוד >>
עו"ד צוואות
עורך דין צוואה

כל הנושא של צוואות וירושות הינו נושא רגיש מאוד אשר יכול להיות משמעותי מאוד עבור בני משפחה של נפטר ועבור הסביבה הקרובה שלו. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד ענייני צוואות

קרא עוד >>
עו"ד הסכם ממון
עורך דין הסכם ממון

עו"ד הסכם ממון ככל ששכיחות הגירושין עולה, כך מבינים זוגות את חשיבות הדרך בה מתגרשים ועושים כל שניתן כדי להקל על עצמם בתהליך המאוד לא פשוט הזה, במיוחד כשיש ילדים.

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: