מזונות

תשלום דמי מזונות הינו תשלום אשר מבוצע במשפחה בה בני הזוג נפרדו, וכוללים תשלום  אשר על אחד מבני הזוג (לרוב, למעט מקרים חריגים, החייב בתשלום מזונות זהו הגבר) לשלם לילדים או לבן הזוג השני. תשלום דמי מזונות נקבע מהרגע בו הוחלט על פרידה, גם בתקופת הליכי הגירושין, וכמובן, לאחר הגירושין עצמם לפי קביעת בית המשפט. ישנן הגדרות רבות לתשלום דמי מזונות, ולכן כל אדם אשר החליט על פרידה חייב לפנות אל עורך דין מקצועי ומומחה לדיני משפחה אשר יעריך בצורה נכונה את דמי המזונות אשר יהיה עליו לשלם ויפעל בכדי להשיג עבורו את הסכם המזונות הטוב ביותר שניתן בהתאם לנתונים האישיים שלו.

הערכה נכונה של דמי המזונות

החשיבות הגדולה ביותר של ליווי עורך דין מקצועי בהליך גירושין ובנושא מזונות, קשורה להערכה נכונה של דמי המזונות שעליו לשלם או לקבל. בכדי לחשב בצורה נכונה את דמי המזונות יש להעריך לא רק את ההכנסה של האדם אלא עוד נתונים רבים אחרים, כמו למשל רמת החיים של המשפחה לפני הגירושין. לכן, אם החלטתם על פרידה והתחלה של תהליכי גירושין פנו כמה שיותר מהר ומוקדם אל אור עזריה ושות' משרד עורכי דין, אשר ילוו אתכם לאורך כל התהליך וידאגו לכך שהוא יבוצע בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורכם, בין אם אתם בצד שאמור לשלם את דמי המזונות, ובין אם אתם בצד שאמור לקבל אותם.

המומחים המשפטיים למיצוי הזכויות שלך

השאירו אצלנו פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר ובצורה שתאפשר לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם באופן מלא ולזכות בהליך משפטי הוגן בזמן הגירושין, הליך שישפיע על עתידכם בצורה משמעותית. מאמר זה הינו למידע ראשוני בלבד ואינו מיועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין מזונות
מזונות

תשלום דמי מזונות הינו תשלום אשר מבוצע במשפחה בה בני הזוג נפרדו, וכוללים תשלום  אשר על אחד מבני הזוג (לרוב, למעט מקרים חריגים, החייב בתשלום מזונות זהו הגבר) לשלם לילדים

קרא עוד >>
זכויות פנסיה בעת גירושין

בשנים האחרונות חלה התפתחות בפסיקה אשר הרחיבה את הילכת השיתוף גם על זכויות הפנסיה הכוללות קרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוח מנהלים וכל זכות כספית אחרת שנבעה מעבודה. ההלכה כיום קובעת

קרא עוד >>
ידועים בציבור

המומחים המשפטיים למיצוי הזכויות שלך השאירו אצלנו פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר ובצורה שתאפשר לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם באופן מלא.

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: